info
کمپین به پایان رسیده است!

باشگاه مشتریان آگاه در تاریخ ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ به پایان رسیده است.

باشگاه مشتریان آگاه

باشگاه مشتریان آگاه

❓آیا می‌دانید تاکنون ٢٠٠ ميليون تومان وجه نقد بآشگاهی و ٣١٢ ميليون امتياز به برندگان مسابقات جایزه تعلق گرفته است!؟ ✅ هر ماه ۷ میلیون تومان جایزه نقدی و بیشمار جوایز امتیازی دیگر به برندگان مسابقات.

person مدیر سایت
location_on اینترنتی
format_list_bulleted آموزش
comment0 visibility52
0.0
1
access_time اتمام کمپین:
شروع کمپین

۰۴ اسفند ۱۳۹۷ ۰۰:۰۰

پایان کمپین

۳۱ فروردین ۱۳۹۸ ۰۰:۰۰

برای ثبت نام در باشگاه روی دکمه "شرکت در کمپین" بزنید!

📌 در صورت تمایل برای دریافت امتیاز معرف می توانید بعد از عضویت در باشگاه مشتریان آگاه در قسمت "معرفی معرف" کد AN6672 را وارد کنید.

مسابقات بآشگاه چیست؟
مسابقات بآشگاه محیطی جذاب و کاملا رقابتی در بآشگاه مشتریان است که با هدف ترغیب اعضا، ارتقا دانش بورسی و قدرت تحلیلی و اهدای جوایز و پاداش به خاطر وفاداری و مشارکت مشتریان راه اندازی شده است.
همه افرادی که عضو بآشگاه مشتریان باشند، می توانند روزانه در سوالات این بخش از بآشگاه که در حوزه دانش بورسی و تحلیلی بازار، پیش ینی قیمت سهام، استفاده از دانش مالی برگزار می شود شرکت کنند و علاوه بر کسب امتیاز مشارکت در مسابقه، از جوایز بی شمار نقدی و غیر نقدی این بخش بهره مند شوند.
مژده به همه فعالان بازار سرمایه، شرکت در مسابقات بآشگاه مشتریان فقط مختص مشتریان کارگزاری آگاه نیست. همه فعالان بازار سرمایه چه مشتری چه غیر مشتری می توانند از مزایای این بخش بهره مند شوند.
چرا در مسابقات بآشگاه شرکت کنیم؟
اعضا بآشگاه با شرکت در مسابقات بآشگاهی از مزایا و امکانات زیر بهره مند می شوند:
۱-افزایش دانش بورسی و تحلیلی
۲- افزایش امتیاز بآشگاهی که منجر به افزایش سطح بآشگاه و در نتیجه بهره‌ مندی از تخفیفات بیشتر برای خرید بسته های مشاوره ای تحلیلی – بسته های آموزشی – کارمزد معاملات اوراق بهادار و کارمزد معاملات آتی
۳- افزایش ریال یا وجه نقد بآشگاهی برای خرید بسته ها اعتباری- انتقال به سامانه معاملاتی آنلاین و خرید سهام-انتقال به حساب بانکی

انواع مسابقات در باشگاه
مسابقات عادی: در بخش مسابقات عادی، سوالات بورسی و عمومی در حوزه های مختلفی نظیر دانش بازار سرمایه، تحلیل، مفاهیم بورسی، سبدگردانی و صندوق های سرمایه گذاری و … برگزاری می شود. امتیاز این بخش از مسابقات ثابت و مشخص است.

مسابقات جسورانه: سوالات این بخش از مسابقات ماهیت پیش بینی دارد، امتیاز پاسخ صحیح متغیر و بر اساس میزان امتیاز مشارکت و ضریب گزینه های پاسخ داده شده محاسبه می گردد.
لازم است بدانیم به ازای شرکت در هر مسابقه عادی، معادل ۲۰ امتیاز بآشگاهی و برای شرکت در هر مسابقه جسورانه ۵۰ امتیاز بآشگاهی به شرکت کنندگان تعلق می گیرد.
چگونه در مسابقات شرکت کنیم؟
اگر مشتری کارگزاری آگاه هستید، با استفاده از نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملات بر خط می توانید وارد باشگاه شوید و چنانچه عضو کارگزاری آگاه نیستید و می خواهید در بآشگاه مشتریان فعالیت کنید ابتدا در بآشگاه ثبت نام کرده سپس وارد بآشگاه شوید.
پس از ورود به بآشگاه در مطابق عکس زیر در صفحه اصلی بوده و برای شرکت در مسابقات از نوار بالا گزینه چهارم مسابقات را انتخاب کرده و وارد صفحه مسابقات می شوید.
پس از ورود به صفحه مسابقات در سمت چپ تصویر رتبه بندی های ماهانه و هفتگی را مشاهده می کنید.
در وسط صفحه آیکون بانک سوالات را می بینید که با کلیک بر آن می توانید سوالاتی که در گذشته طرح شده است را همراه با پاسخ آنها مشاهده نمایید. همچنین در قسمت بانک سوالات می توانید به تفکیک به دسته بندی های سوالات طرح شده دسترسی پیدا کنید.
مدیر سایت

نام و نام خانوادگی:

مدیر سایت

شماره تلفن:

09338970175

ارتباط با برگزارکننده

اطلاعات تکمیلی:

نام و نام خانوادگی:

مدیر سایت

شماره تلفن:

09338970175

ارتباط با برگزارکننده

اطلاعات تکمیلی:

این کمپین به صورت اینترنتی برگزار میشود و مکان برگزاری فیزیکی ندارد.
امیرحسین تنکابنی
امیرحسین تنکابنی تهران حمایت رایگان
برای ثبت امتیاز باید وارد سایت شوید
شما برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید
more_vert