مطالعه ی پروتکل استلار در برنامه آموزشی صرافی کوین بیس

مطالعه ی پروتکل استلار در برنامه آموزشی صرافی کوین بیس

🏁 کمپین {مطالعه ی پروتکل استلار در برنامه آموزشی صرافی کوین بیس!} 📢 برگزار کننده {صرافی کوین بیس} ⏰ مهلت شرکت {تا اطلاع ثانوی باز می باشد!!} 🏆 جایزه اصلی {۱ میلیارد توکن استلار}

person مدیر سایت
location_on اینترنتی
format_list_bulleted خدمات و بازرگانی
comment0 visibility19
0.0
0
access_time اتمام کمپین:
شروع کمپین

۰۸ فروردین ۱۳۹۸ ۰۰:۰۰

پایان کمپین

۳۱ خرداد ۱۳۹۸ ۰۰:۰۰

روی دکمه "شرکت در کمپین" بزنید!

صرافی ارز دیجیتال آمریکایی کوین بیس اعلام کرده است که به کاربرانی که مشتاق به مطالعه‌ی پروتکل ارز دیجیتال استلار هستند، ۱ میلیارد استلار لومنز (XLM)، به ارزش حدودی ۱۰۶ میلیون دلار، اهدا خواهد کرد. این خبر، روز سه‌شنبه، ۲۶ مارس (۶ فروردین) در وبلاگ این صرافی منتشر شد.
این حرکت بخشی از سیستم Coinbase Earn، برنامه‌ی آموزشی ارز دیجیتال محور این صرافی است. این شرکت اظهار داشت که این دوره‌ی ویژه از برنامه، بزرگ‌ترین دوره به شمار می‌رود.
هر کاربر آمریکایی واجد شرایط می‌تواند با شرکت در این برنامه و مطالعه پروتکل استلار، تا سقف ۵۰ دلار به صورت استلار کسب کند. طبق وب‌سایت Coinbase Earn، این برنامه با همکاری استلار توسعه یافته و متشکل از پنج ویدیوی آموزشی حداکثر سه‌ دقیقه‌ای است.
پس از تماشای ویدیو و تکمیل مجموعه‌ای از امتحانات مربوط به آن، کاربران به عنوان پاداش، توکن استلار (XLM) دریافت خواهند کرد. این شرکت همچنین اعلام کرد که تا کنون اولین گروه از دعوت‌نامه‌ها را برای پیوستن به این برنامه، به کاربران آمریکایی خود ارسال کرده است. کاربران خارج از ایالات‌متحده‌ی آمریکا، به ثبت‌ نام در لیست انتظار دعوت می‌شوند.

عملکرد قیمت استلار
XLM اکنون از نظر ارزش بازار، رتبه‌ی ۸ام را در میان ۱۰۰ ارز دیجیتال برتر در سایت کوین‌مارکت‌کپ (CoinMarketCap) به خود اختصاص داده است. ارزش بازار این ارز دیجیتال و قیمت آن از بعد از اعلام این خبر از سوی صرافی کوین بیس، در ۲۴ ساعت حدود ۷ درصد افزایش پیدا کرده است. در زمان نوشتن این مطلب، ارز دیجیتال استلار به قیمت ۰.۱۰۶ دلار معامله می‌شود.
در اوایل ماه جاری، صرافی کوین بیس، پشتیبانی از ارز دیجیتال استلار را به پلتفرم سرمایه‌گذار خرده‌فروش خود افزود. تا این زمان، این ارز دیجیتال برای اکثر مشتریان، به غیر از کاربران کوین بیس در انگلستان یا ایالت نیویورک آمریکا، در دسترس بوده است.
پیش از آن، کوین بیس پرو (Coinbase Pro)، پلتفرم معامله‌ی حرفه‌ای این شرکت، اعلام کرد که سپرده‌ی ارز دیجیتال استلار را می‌پذیرد.
همانطور که قبلا گزارش کردیم، بزرگ‌ترین ایردراپ استلار در ماه نوامبر ۲۰۱۸ به وقوع پیوست. در آن زمان، بلاک چین دات کام، ارائه‌دهنده‌ی کیف پول ارزهای دیجیتال، در کنار اهدای ۱۲۵ میلیون دلار استلار به کاربران خود، از این ارز دیجیتال به طور کامل پشتیبانی به عمل آورد. این شرکت از این ابتکار به عنوان بزرگ‌ترین ایردراپ در تاریخ ارزهای دیجیتال و احتمالاً بزرگ‌ترین برنامه‌ی جایزه به مشتریان، یاد کرده است.

کانال تلگرام پرونکس: t.me/OneMillionCampaign
مدیر سایت

نام و نام خانوادگی:

مدیر سایت

شماره تلفن:

09338970175

ارتباط با برگزارکننده

اطلاعات تکمیلی:

نام و نام خانوادگی:

مدیر سایت

شماره تلفن:

09338970175

ارتباط با برگزارکننده

اطلاعات تکمیلی:

این کمپین به صورت اینترنتی برگزار میشود و مکان برگزاری فیزیکی ندارد.
برای ثبت امتیاز باید وارد سایت شوید
شما برای ارسال نظر باید وارد سایت شوید
شرکت در کمپین
more_vert