• ساخت کمپین
چرا کمپین؟!
کمپین های جایزه همواره از استقبال خوبی برخوردارند و یکی از بهترین راه های تبلیغات به شمار می روند.

سایت پرونکس اولین مرجع کمپین های جایزه و محل مناسبی برای تبلیغ کمپین های جایزه شماست.

همچنین می توانید با پرونکس کمپین جایزه مشترک برگزار کنید (برای اطلاعات بیشتر به بخش پشتیبانی پیام دهید)
مزیت ساخت کمپین در سایت پرونکس چیست؟
پرونکس اولین مرجع کمپین های جایزه و محل مناسبی برای تبلیغ کمپین های جایزه شماست.

در پرونکس می توانید برای کمپین های خود جایزه تعیین کنید و با امکانات مختلفی که سایت برای ساخت و برگزاری کمپین در اختیارتان گذاشته تبلیغات پر بازده داشته باشید و یا می توانید اسپانسر کمپین های ما شوید! (برای اطلاعات بیشتر به بخش پشتیبانی پیام دهید)

تبلیغ شما علاوه بر سایت پرونکس، در کانال های تبلیغاتی زیادی که پرونکس در اختیار دارد انجام می شود که می تواند به دیده شدن تبلیغات شما کمک بسیاری کند.
چگونه کمپین بسازم؟
بعد از عضویت و ورود به سایت می توانید در صفحه اصلی با زدن روی دکمه "کمپین خودتو بساز" و یا در قسمت کاربری خودتان با زدن روی تب "کمپین های من" و سپس زدن روی دکمه "ایجاد کمپین جدید" به صفحه مربوطه رفته و فرم کمپین را با تعیین عنوان و زمان شروع و پایان و عکس و ویدیو (در صورت تمایل) و همچنین سایر اطلاعات مانند آدرس فیزیکی یا اینترنتی محل برگزاری کمپین و اطلاعات تماس برگزار کننده و ... تکمیل کنید.

سپس با توجه به دسته بندی انتخابی شما اگر کمپین شما در دسته بندی های غیر رایگان سایت باشد ابتدا پرداخت را انجام می دهید و اگر کمپین شما در دسته بندی های رایگان سایت باشد کمپین شما پس از تایید ادمین سایت که معمولا در کمتر از یک روز کاری انجام می شود در سایت و کانال های تبلیغاتی پرونکس قرار می گیرد.

جهت اطلاع از جزییات کانال های تبلیغاتی پرونکس می توانید به پشتیبانی پیام دهید.

  • صاحبان کسب و کار
من صاحب کالا یا خدمت هستم. پرونکس چه خدماتی را به من ارایه می دهد؟
پرونکس با توجه به گستردگی مخاطبان و کاربران خود و شکل منحصر به فرد فعالیتش، می تواند کالا یا خدمات شما را به شکلی مطلوب به جامعه مخاطبین معرفی کند.

اگر شما برای کسب و کار خود اپلیکشن موبایل طراحی کرده اید، میتوانید آن را به ما بسپارید تا با قرار گیری در قالب کمپین جایزه پرونکس، پیشنهاد نصب آن به کاربران داده شود. شما در زمان کوتاهی شاهد این خواهید بود که کاربران بسیاری اپلیکیشن شما را نصب و مشغول به استفاده از آن هستند.

کمپین های پرونکس همچنین به شما این امکان را می دهد تا اگر تیزر ویدیویی یا آگهی تبلیغاتی از کالا یا خدمت خود دارید آن را در قالب یک کمپین جایزه در معرض دید کاربران قرار دهید تا آنها نیز بتوانند با امکانات پیش بینی شده در نرم افزار، دیدن آن را به دیگران پیشنهاد دهند و جایزه و درآمد کسب کنند!

اگر برای معرفی کسب و کار خود هیچ محتوایی ندارید؛ کارشناسان پرونکس به شما کمک خواهند کرد تا بهترین و مناسب ترین محتوای تبلیغ را در اختیار داشته باشید. چنانچه قصد تولید اپلیکیشن دارید می توانید آن را به دپارتمان فنی پرونکس و اگر قصد تولید ویدیو یا بنرهای تبلیغاتی دارید آن را به دپارتمان رسانه پرونکس بسپارید.

تیم پرونکس با بهره گیری از افراد متخصص و با تجربه و ابزار و امکانات فنی حرفه ای، برای گسترش سهم بازار و معرفی کالا و خدمات شما به دیگران، مشاور و همراه خوبی برای شما است.
برای سفارش تبلیغ از کجا شروع کنم؟
شما به عنوان صاحب کالا یا خدمات برای استفاده از خدمات پرونکس می توانید با دفتر مرکزی پرونکس یا از طریق پشتیبانی سایت با ما تماس بگیرید. ما شیوه همکاری، پیشنهادها و نوع حضور شما در پرونکس را برایتان تشریح می کنیم و بهترین مشاوره تخصصی را به شما ارایه خواهیم داد. ما مطمئن هستیم شما اتفاقات جذاب و موثری را در کسب و کار خود به واسطه حضور در پرونکس شاهد خواهید بود.

تمام تلاش ما بر این است که در کوتاهترین زمان به درخواست شما بهترین پاسخ را بدهیم.

  • نماینده و کاربر پرونکس
نماینده و بازاریاب پرونکس کیست و چه وظایفی دارد؟
شخصی که به عنوان نماینده پرونکس برگزیده می شود، باید بتواند با صاحبان کالا و خدمات برای معرفی پرونکس و خدمات منحصر به فردش ارتباطی سازنده برقرار کند و آن ها را برای حضور در پرونکس و استفاده از فرصت بی نظیر تبلیغاتی در این رسانه آماده سازد.

نماینده پرونکس باید با شیوه ای دقیق و علمی، ظرفیت های صاحبان کالا و خدمات را برای حضور در پرونکس ارزیابی کند و در صورتی که آنها از محتوای لازم برای شروع تبلیغات برخوردار نبودند، ظرفیت های شرکت برای مشاوره و برنامه ریزی تبلیغاتی، تولید اپلیکیشن، تولید تیزر و هر محتوای تبلیغی دیگر را به آنها معرفی کند. نماینده پرونکس از هر قراردادی که به واسطه او با صاحبان کالا و خدمات منعقد می شود درصدی دریافت می کند و عملا یکی از شرکای پرونکس در قرارداد تبلیغاتی است. نماینده استانی همچنین باید بتواند با شرکت در سمینارها و جلسات، پرونکس را معرفی کند و با برنامه ریزی و تبلیغات، کاربران بیشتری را به پرونکس بیفزاید.

بازاریابان پرونکس در واقع پل ارتباطی بین کاربران و پرونکس هستند. پرونکس در هر شهر بازاریابانی دارد که مسئولیت آنها معرفی کامل پرونکس به کاربران است. برای هر بازاریاب مانند سایر کاربران یک کد معرف منحصر به فرد در سیستم تعریف می شود.

بازاریابان با گسترش کار خود و معرفی کاربران بیشتر در واقع درآمد خود را افزایش می دهند و نحوه عملکرد آنها توسط سیستم به صورت هوشمند مورد ارزیابی قرار می گیرد.

شیوه نامه جذب بازاریاب و نمایندگان استانی پرونکس و شرایط آن به زودی اعلام می شود.
کاربر پرونکس کیست؟
کاربر پرونکس کسی است که توسط سفیر یا سایر کاربران به سیستم معرفی می شود. کاربر پرونکس پس از ورود به سیستم می تواند در کمپین های مختلف سایت شرکت کرده و در قرعه کشی های آن ها شانس خود را بیازماید و یا با حمایت از آن ها درآمد کسب کند. (برای اطلاعات بیشتر در خصوص امتیاز و کسب درآمد، بخش قوانین سایت را مطالعه کنید.)

همچنین اگر کاربر بتواند از صاحبان کالا و خدمات، سفارش تبلیغ در پرونکس جذب کند، درصدی از مبلغ سفارش به کاربر پرداخت خواهد شد.

  • کسب درآمد
راه های کسب درآمد در پرونکس چیست؟
1- عضویت در سایت

2- مشاهده و حمایت از کمپین ها یا معرفی کمپین های جایزه به سایت (برای اطلاعات بیشتر به بخش پشتیبانی پیام دهید)

3- معرفی ما به دیگران با کد معرفتان (در بخش مشخصات کاربری کد معرفتان را برداشته و برای دوستانتان از طریق شبکه های اجتماعی یا پیام رسان ارسال کنید)

4- عضویت در کانال و ربات تلگرام و صفحه ی اینستاگرام پرونکس

5- کامل کردن اطلاعات کاربریتان در سایت

میزان امتیاز و درآمد هر فعالیت در بخش قوانین سایت ذکر شده است

  • قرعه کشی
برای شرکت در قرعه کشی ها چه کاری باید انجام دهم؟
کافی است در سایت به صورت رایگان ثبت نام کنید!

به این ترتیب در قرعه کشی های مختلف سایت پرونکس شرکت داده می شوید.

همینطور می توانید در مسابقات و قرعه کشی های مختلف همکاران سایت به صورت جداگانه و اختصاصی نیز شرکت کنید.

با فعالیت های مختلفی که در بخش قوانین سایت ذکر شده است امتیاز و شانس خود را برای بردن جوایز بیشتر کنید!

  • چگونه اعتماد کنم؟
چگونه به پرونکس اعتماد کنم؟
سایت پرونکس مرجع اطلاع رسانی و ثبت نام آنلاین کمپین های جایزه است و فقط کمپین های کسب و کارهای دارای مجوز و معتبر را ثبت می کند.

با توجه به دارا بودن نماد ساماندهی و نماد اعتماد الکترونیک یا Enamad کلیه مراودات مالی بین شما و پرونکس در فضای امن انجام می گیرد و کلیه پرداخت های مالی شما در فضای مجازی تحت کنترل سامانه شاپرک بانک مرکزی می باشد.

در نظر داشته باشید کلیه فعالیت‌های پرونکس قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و پرونکس ضمن احترام به حریم شخصی مشتریان خویش و حفظ قاطع آن، ناگزیر است برای خرید یا استفاده از دیگر امکانات وب سایت اطلاعاتی نظیر آدرس، شماره تلفن و ایمیل را از کاربران درخواست کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را جهت پردازش و اطلاع رسانی به ایشان ارائه دهد.

پرونکس در حفاظت و نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران همه توان خود را به کار می‌گیرد لذا هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذیصلاح قرار دهد.

البته حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و کاربران جهت جلوگیری از سو استفاده احتمالی نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.